مجازات شدید در انتظار محتکران اقلام  سلامت است

کرج - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: سوداگری در مورد اقلام و کالاهای مربوط به سلامت مردم پذیرفتی نیست و مجازات شدید در انتظار محتکران خواهد بود.

به گزارش  روز پنجشنبه روابط عمومی دادگستری البرز، حسن مددی در تشریح تدابیر اتخاذ شده برای مقابله با احتکار یا کم فروشی اقلام بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده و ماسک  افزود: دادستانی از همان ابتدا و با اعلام خبر شیوع کرونا به این موضوع ورود کرذه و یکی از معاونان دادگستری مامور پیگیری تخصصی پرونده های تعزیرات در مورد هر نوع گرانفروشی یا احتکار اقلام بهداشتی شدند.

وی اضافه کرد: به کلیه نهادهای مسوول از جمله اداره کل تعزیرات حکومتی استان ابلاغ شده که بازدیدهای میدانی خود را تشدید کرده و ضمن برخورد قانونی با هر نوع تخلف در این زمینه؛ نتایج را به دادستانی اعلام نمایند.

مددی با اشاره به همکاری اداره کل اطلاعات استان، اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه علوم پزشکی البرزعنوان کرد: با توجه به اینکه تقاضای اقلام بهداشتی افزایش یافته، مسوولان در استان متعهد شدند که با ورود کشفیات ت و تولیدات جدید به چرخه عرضه، کمبودها را برطرف کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =