امام جمعه تبریز: کرونا را شکست خواهیم داد

تبریز- ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ورود مهمان ناخوانده ای بنام کرونا ویروس موجی از نگرانی ها را در جامعه به همراه داشته است اما با اعتقاد به رحمت الهی و اعتماد به کادر پزشکی و درمانی این ویروس ریشه کن خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم  شامگاه پنجشنبه در دیدار با اعضای بسیج جامعه پزشکی استان با بیان اینکه نیاز امروز مردم در کنار دریافت اقلام بهداشتی و درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا داشتن امید و انگیزه است، اظهار داشت: پزشکان و کادر درمانی که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند در کنار انجام رسالت خطیر خود برای درمان بیماران امید را به جامعه تزریق کنند.

وی افزود: در این ایام که جامعه درگیر بلای کرونا است باید از توسل و تمسک به درگاه الهی غافل نشویم زیرا که اعتقاد ما بر این است که با امدادها و الطاف الهی از سد بلاها و آسیب به راحتی عبور کرد.

حجت الاسلام آل هاشم با تاکید بر فعالیت های اثر گذار در جامعه گفت: بسیج جامعه پزشکی یکی از گروه های جهادی است که فعالیت های ارزشمندی برای محرومیت زدایی و ارائه خدمات رایگان پزشکی داشته است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره مقبولیت بالای بسیج جامعه پزشکی در بین مردم از پزشکان عضو این جامعه خواست به بحث حاشیه نشینی و ارائه خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم و اماکن عمومی توجه داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =