۳ کشته و ۲ مصدوم در تصادف آزاد راه قزوین -زنجان

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان از وقوع یک فقره تصادف فوتی در آزاد راه قزوین- زنجان با ۳ کشته و ۲ مصدوم خبر داد.

سردار مهدی حاجیان روز پنجشنبه با اعلام این مطلب، گفت: بامداد هشتم اسفند ماه جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در مسیر شمالی آزاد راه قزوین - زنجان، حوالی دولت آباد،  عوامل انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه کامیون که در حال حرکت در مسیر جنوبی آزاد راه بوده،  پس از برخورد و شکستن بلوک مفصلی آزاد راه به مسیر شمالی تجاوز کرده و با یک دستگاه سواری ماکسیما و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: متاسفانه در این حادثه دلخراش راننده و یکی از سرنشیان خودرو ماکسیما و راننده پژو ۴۰۵ در دم فوت کرده و یکی از سرنشینان خودرو ماکسیما و راننده کامیون مجروح توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

سردار حاجیان یادآور شد: علت تامه این حادثه از سوی کارشناس پلیس راه توجه نکردن به جلو راننده کامیون ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه یکی از مهمترین علت‌های اصلی وقوع حوادث رانندگی در استان نداشتن توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است که در این زمینه توصیه می‌کنیم رانندگان بعد از هر ۲ ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کرده و به هیچ عنوان با حالت خواب آلودگی به رانندگی خود ادامه ندهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =