پیشگویی ستاره اسبق شیاطین سرخ؛ «صلاح تابستان کهکشانی‌ می‌شود»

تهران- ایرنا- «گری نویل» معتقد است «محمد صلاح» به زودی به جمع کهکشانی‌های تحت هدایت «زین الدین زیدان» خواهد پیوست.

مرد مصری همواره یکی از مهره‌های کلیدی لیورپول تحت هدایت «یورگن کلوپ» در مسیر تبدیل شدن به یکی از قدرت‌های بزرگ فوتبال اروپا بوده است.

دوران حضور وی در آنفیلد با ۹۰ گل در ۱۴۰ بازی در تمامی رقابت‌ها همراه بوده است؛ آماری که وی را به یکی از پرهواخواه‌ترین بازیکنان فوتبال جهان تبدیل کرده است.

و حالا به نظر می‌رسد، ستاره تیم ملی مصر می‌تواند به یکی از اهداف گرانقیمت رئال مادرید بدل شود. سفیدپوشان تابستان سال گذشته برای به خدمت گرفتن «ادن هازارد» خزانه خود را خالی کردند اما تاثیر مرد بلژیکی با مصدومیت‌های پیاپی محدود شد و مصدومیت اخیر وی از ناحیه قوزک پا، او را تا پاین فصل خانه‌نشین کرد.

شایعه کوچ تابستانی «گرت بیل» جا را برای ورود یک کهکشانی دیگر باز خواهد کرد و ستاره اسبق تیم ملی انگلیس اعتقاد دارد صلاح بهترین گزینه برای پر کردن این جای خالی در سانتیاگو برنابئو است.

نویل در این باره گفت: ۱۸ ماه پیش گفتم که فکر می‌کنم محمد صلاح لیورپول را به زودی ترک کند. فکر می‌کنم فهمیدن این موضوع که هواداران لیورپول عشق چندانی به صلاح نشان نمی‌دهند، کار سختی نباشد. معتقدم این احساس پیرامون صلاح وجود دارد که وی قصد دارد برای رئال بازی کند یا بارسلونا.

وی افزود: البته این یک انتقاد از صلاح نیست. من در کنار دیوید بکام، فن نیستلروی و کریستیانو رونالدو بازی کردم و آرزوی همه آنها بردن توپ طلا بود؛ آنها می‌خواستند در رئال مادرید بازی کنند؛ برجسته باشند و در بزرگ‌ترین باشگاه های جهان توپ بزنند.

رئال در حال حاضر با ۲ امتیاز کمتر، در تعقیب بارسلونا در لالیگا است اما پس از متحمل شدن شکست خانگی برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان، تیم تحت هدایت زیدان با احتمال ناخوشایند اتمام فصل بدون کسب جام معتبر روبرو شده اند.

«فلورنتینو پرز» هرگز علاقه خود را به جذب استعدادهای برتر اروپا پنهان نکرده و گزارشی از یک نشریه اسپانیایی حاکی از آن است که مقامات رئال مذاکرات خود را با باشگاه لیورپول به منظور انتقال صلاح به برنابئو آغاز کرده اند.

براساس این گزارش، این انتقال دست کم ۱۶۲ میلیون دلار خرج روی دست رئال خواهد گذاشت اما با وجود اینکه این رقم بسیار دهن پرکن به نظر می‌رسد اما در مقایسه با برچسب قیمتی که روی «کیلین امباپه» به عنوان یکی دیگر از اهداف احتمالی رئال وجود دارد، رنگ می‌بازد؛ در واقع پرز در صورتی که برای جذب مرد فرانسوی مصمم شود باید حدود ۲ برابر مبلغی را که برای صلاح کنار گذاشته است، پیاده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =