تساوی شهرآورد اصفهان؛ سپاهان ساکن موقت رده دوم جدول

تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل پایان یافت.

شهرآورد اصفهان بین تیم‌های فوتبال سپاهان و ذوب‌آهن در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان و به قضات بیژن حیدری برگزار شد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی چهار دقیقه بیشتر از شروع این مسابقه نگذشته بود که با ضربه پای چپ مهدی ترکمان موفق به گلزنی شدند تا از همین ابتدای مسابقه برتری خود را نسبت به ذوب آهن نشان دهند.

در ادامه این مسابقه نیز بازیکنان سپاهان حملات متعددی را روی دروازه ذوب‌آهن ترتیب دادند اما موفق به گلزنی نشدن تا در نهایت نیمه نخست با همان تکل گل زود هنگام به پایان برسد.

نیمه دوم این مسابقه نیز مانند نیمه نخست با حملات پی در پی سپاهان آغاز شد و در دقیقه ۵۴ ضربه سر محمد طیبی در حال ورود به دروازه بود که مهدی خلیل با واکنشی فوق العاده دروازه اش را بسته نگه داشت.

جدی‌ترین موقعیت گلزنی ذوب‌آهن در دقیقه ۶۰ بدست آمد که ارسال دقیق اسماعیلی‌فر با ضربه سر پهلوان در حال تبدیل شدن به گل تساوی بود که با فاصله بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در حالی که سپاهان در یک قدمی جشن پیروزی در شهرآورد اصفهان بود، بیژن حیدری به سود ذوب‌آهن در محوطه جریمه سپاهان اعلام خطای پنالتی کرد و دارکو بیدوف در وقت‌های اضافه توپ‌ را خلاف جهت پیام نیازمند به تور چسباند و مسابقه را به تساوی کشاند.

سپاهان که هفته گذشته از رویارویی با پرسپولیس امتناع کرده و با ۳۶ امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار داشت با این نتیجه ۳۷ امتیازی شد و به صورت موقت و به مدد تفاضل گل بهتر بالاتر از تراکتور در رتبه دوم قرار گرفت.

تراکتور فردا (جمعه) به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود.

ذوب آهن هم با این نتیجه ۲۲ امتیاز شد و یک پله سقوط در جایگاه یازدهم ایستاد.

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، مهدی ترکمان، شایان مصلح، محمد طیبی، مرتضی منصوری، مهدی کیانی، امید نورافکن، سروش رفیعی(ولادیمیر کومان دقیقه ۶۹)، محمدرضا حسینی(محسن الغسانی دقیقه ۶۶)، محمد محبی و سجاد شهباززاده

ترکیب ذوب‌آهن

مهدی خلیل، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، مسعود ابراهیم زاده، وفا هخامنش، حمید بوحمدان، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی فر، قاسم حدادی فر، احسان پهلوان و بیدوف

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =