ضدعفونی مستمر بخش‌های مختلف فرودگاه بین‌المللی تبریز

تبریز - ایرنا - مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بخش‌های مختلف فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

رامین آذری، روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این راستا کانترهای پذیرش مسافر و بار، سرویس های بهداشتی، گیت های بازرسی پلیس و سپاه، تسمه نقاله ها، صندلی ها در ترمینال های این فرودگاه به صورت مستمر ضدعفونی می شود.

وی اظهار داشت: ضدعفونی و گندزدایی چرخ دستی های حمل بار، عابر بانک ها، ایکس ری ها و دستگاه های تلفن ترمینال های این فرودگاه از دیگر اقدامات این اداره کل برای پیشگیری از شیوع بیماری کرنا است.

  فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی ، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و  بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای  هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری ، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

روزانه به صورت میانگین ۴۵ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =