۸ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83693474
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرک صنعتی سالاریه ورامین آماده مقابله با شیوع کرونا است

تهران - ایرنا - مدیرعامل شهرک صنعتی سالاریه ورامین گفت: این شهرک صنعتی به دلیل واقع شدن در مسیر قم- گرمسار، و تردد روزانه هزاران کارگر و ده‌ها خودروی حمل بار، برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آماده است.

محمدحسین مددی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: سالاریه، یکی از چهار شهرک صنعتی شهرستان ورامین است که به دلیل واقع شدن در مسیر  قم- گرمسار، روزانه با تردد هزاران کارگر و ده‌ها خودروی حمل بار از مناطق مختلف کشور مواجه است که مقابله با شیوع ویروس کرونا، می‌تواند در ارتقاء سلامت مجموعه کارگری و مناطق اطراف نقش مهمی داشته باشد.
وی اظهار داشت: استقرار بیش از ۱۷۰ واحد صنعتی تولیدی در حوزه‌های مختلف و اشتغال بیش از ۳ هزار کارگر بر لزوم توجه به مسائل بهداشتی این محیط مهم کارگری افزوده و از هفته گذشته، کار ضدعفونی ورودی شهرک، خودروهای ورودی، کارگاه‌ها و محل تجمع کارگران در دستور کار قرار گرفه و به صورت روزانه این اقدام انجام می‌شود.
مددی خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های مدیران صنایع، به صورت روزانه سلامتی کارگران به ویژه آن دسته از کارگرانی که علائم سرماخوردگی دارند، بررسی می‌شود و تردد این افراد به ویژه کارگرانی که از استان‌های مجاور در این شهرک مشغول کار می‌باشند محدود شده است.
این مسئول افزود: تردد تمامی خودروهای سنگین و کامیون‌های حمل بار و مواد اولیه زیر نظر قرار دارد و هنگام ورود به شهرک، این وسائل ضد عفونی می‌شوند.
مدیرعامل شهرک صنعتی سالاریه یادآور شد: با هدف افزایش ظرفیت تولید مواد شوینده و بهداشتی، مجوزهای لازم به صاحبان صنایع ارائه شده تا با تغییر نوع تولید و افزایش ساعت کاری، نیازهای مواد بهداشتی، شوینده، لباس‌های بیمارستانی و مواد ضدعفونی کننده منطقه تأمین شود.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
محور قم – گرمسار از ۲۰ کیلومتری جنوب شهرستان ورامین عبور می‌کند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =