۸ نفر مبتلا و یک فوتی آخرین آمار بیماری کرونا در اصفهان

اصفهان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای هشت نفر در این استان به ویروس کرونا و فوت یکی از آنها بر اثر این بیماری تا ظهر روز پنجشنبه هشتم اسفند خبر داد.

آرش نجیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فردی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد، از سالمندان و با بیماری زمینه ای در شهر اصفهان بود.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته ۲ نفر مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده بود، اظهار داشت: در جدیدترین آمار وزارت بهداشت، ۶ مورد تایید شده دیگر در ابتلا به کرونا از استان اصفهان شناسایی شد.

نجیمی ادامه داد: در مجموع، از هشت نفر مبتلا به این بیماری در استان اصفهان تا پنجشنبه هشتم اسفند، یک نفر فوت کرد، سه نفر از بیمارستان ترخیص شدند و چهار نفر همچنان بستری هستند.

وی با تاکید بر اینکه تا کنون در بین مبتلایان در استان اصفهان هیچ کودکی به چشم نمی خورد، خاطرنشان کرد: یکی از افراد مبتلا به کرونا در شهرضا است.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر روز پنجشنبه اعلام کرد: آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۲۴۵ نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به ۲۶ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =