۸ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83693382
۰ نفر

برچسب‌ها

پیش بینی سقوط بهمن و لغزندگی راه های کوهستانی البرز

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که با توجه به روند افزایش دما طی سه روز آینده سقوط بهمن ، لغزندگی جاده ها و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان پیش بینی می شود.

منصور رحمانیان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است  که به موجب آن طی امروز آسمانیصاف تا کمی ابری و با توجه به روند افزایش دما طی سه روز آینده ریزش سنگ ، سقوط بهمن و لغزندگی سطح جاده برای ارتفاعات و جاده های کوهستانی خواهیم داشت.

آسمان روز جمعه قسمتی تا ابری، مه رقیق، شنبه کمی تا قسمتی ابر، یکشنبه قسمتی ابری تا ابری، مه رقیق، اواخر وقت ابری و رگبار پراکنده باران و برف ، دوشنبه نیمه ابری تا ابری، وزش باد شدید، بعضی ساعات رگبار باران و برف وجود دارد.

همچنین دمای کمینه و بیشنیه امروز استان البرز بین صفر تا ۱۰ ، فرداجمعه بین یک تا ۱۳، شنبه ، سه تا ۱۵ ، یکشنبه یک تا ۱۶ ودوشنبه هفته آینده بین منفی یک تا ۱۶ درجه بالای صفر است.

سرعت وزش باد عصر امروز ، فردا و پس فردا استان البرز ۲۰ کیلومتر در ساعت، یکشنبه ۲۴ کیلومتر در ساعت و دوشنبه هفته آینده ۴۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =