۸ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۲
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83693361
۰ نفر

برچسب‌ها

اوباش تحت تعقیب در البرز دستگیر شدند

کرج - ایرنا - رییس پلیس امنیت عمومی البرز گفت: فردی که در یکی از استان های غربی کشور اقدام به حمل سلاح گرم، ایراد ضرب و جرح شهروندان و تشویش اذهان عمومی کرده بود، در البرز دستگیر شد.

 سرهنگ  نورمحمد فتحی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی صدور نیابت قضائی از یکی از استان های غربی کشور مبنی برمخفی شدن یکی از اراذل و اوباش به نام آن استان در البرز، شناسایی مخفیگاه و دستگیری نامبرده در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی اضافه کرد:  با انجام اقدامات پلیسی در کمتر ۲۴ ساعت مخفیگاه متهم شناسایی و باتوجه به این که در سوابق نامبرده حمل سلاح گرم قید شده بود ماموران پس از تعقیب و مراقبت وی در فرصتی مناسب در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
 متهم در محل زندگی اش با انجام شرارت های فراوان اقدام به حمل سلاح سرد و گرم، ایراد ضرب و جرح شهروندان و تشویش اذهان عمومی کرده و با تنگ دیدن عرصه پلیس بر خود به استان البرز گریخته بود.
رییس پلیس امنیت عمومی استان البرز خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است و هرکس به هر نحوی بخواهد آن را مخدوش کند قانون به شدت با او برخورد خواهد کرد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =