یک مرکز عرضه تجهیزات پزشکی در کرمان پلمب شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: یک مرکز عرضه تجهیزات پزشکی به دلیل اخلال در امر توزیع و گرانفروشی مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده در مرکز این استان پلمب شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، دادخدا سالاری افزود: کارگروه مقابله با محتکران و اخلالگران نظام اقتصادی از طریق احتکار و عدم عرضه مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده شامگاه گذشته از داروخانه ها، مراکز عرضه تجهیزات پزشکی، و انبارهای سطح شهر کرمان بازدید کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به احراز گرانفروشی و اخلال در امر توزیع توسط یک مرکز عرضه تجهیزات پزشکی با دستور مقام قضائی پلمب، پرونده قضائی تشکیل و افراد مسئول آن مرکز تحت تعقیب قضائی قرار گرفتند.

سالاری گفت: با توجه به مطالبات مردمی و در راستای تاکیدات ریاست قوه قضائیه، طرح مقابله با محتکران و اخلالگران نظام اقتصادی از طریق احتکار و عرضه نکردن مواد بهداشتی، ضدعفونی کننده و پیشگیری کننده از سوی سیستم قضائی استان تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف، گرانفروشی و احتکار مراتب را به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان، پلیس و یا تعزیرات حکومتی اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =