سارقان خودرو در قزوین دستگیر شدند

قزوین - ایرنا - چهار سارق خودرو در ۲ عملیات جداگانه پلیس در قزوین دستگیر شدند.

سرهنگ بیژن خدایی، فرمانده انتظامی قزوین روز پنجشنبه اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۲۱  محمودآباد هنگام گشت به یک دستگاه خودرو پیکان مشکوک و پس از استعلام به عمل آمده مشخص شد خودرو سابقه سرقت از حوزه استان تهران را دارد.

وی با بیان اینکه واحد گشت انتظامی بلافاصله با تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس، خودرو مورد نظر را  در یک عملیات ضربتی متوقف و راننده آن را دستگیر کرد، افزود: با انتقال متهم به مقر پلیس، وی در بازجویی فنی ماموران به چهار فقره سرقت خودروی پیکان اعتراف کرد.

دستگیری اعضای باند سارقان خودرو در قزوین

سرهنگ آرش مرادی، رییس پلیس آگاهی استان قزوین در این رابطه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو، کارگروه ویژه‌ای در پلیس آگاهی استان برای شناسایی و دستگیری سارقان تشکیل شد.

وی به انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس توسط این کارگروه ویژه که به شناسایی هویت و محل اختفای سارقان در قزوین منجر شد اشاره و تصریح کرد:  پس از انجام اقدامات مراقبتی نامحسوس عوامل پلیس آگاهی طی یک عملیات غافلگیرانه سه سارق را دستگیر کردند.

به گفته وی، سارقان در بازجویی فنی ماموران به چهار فقره سرقت خودرو اعتراف و با راهنمایی سارقان سه دستگاه خودرو کشف و با شناسایی مالباختگان، رد مال شد.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست تا خودروی خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز کردع و فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب و با پلیس نیز در راستای ارتقا احساس امنیت در جامعه همکاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =