سازمان غذا و دارو : شرکت ها از ابزارهای غیرحضوری استفاده کنند

تهران- ایرنا- اداره کل تجهیزات و ملزومان پزشکی سازمان غذا و دارو برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا از شرکت های تولید، وارد و توزیع کننده تجهیزات پزشکی خواستار استفاده  از ابزارهای الکترونیکی بجای مراجعه حضوری شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه این سازمان تاکید شده است:  استفاده از ابزارهای غیرحضوری از جمله یادداشت الکترونیکی(تیکت) و صندوق پیامکی بجای مراجعات حضوری عاملی در پیشگیری از انتشار و ابتلا به ویروس کرونا است.

اداره کل تجهیزات و ملزمات پزشکی در ادامه اطلاعیه خود آورده است: به منظور پیشگیری از انتشار و ابتلا به بیماری های شایع واگیر دار از جمله ویروس کرونا، از مراجعان شرکت های تولیدکننده، واردکننده و توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی درخواست می شود که درخواست های پیگیری خود را از طریق ابزارهای الکترونیکی موجود از جمله، سامانه یادداشت الکترونیکی(تیکت) و صندوق ارتباط پیامکی ارسال کنند و حتی الامکان از مراجعه حضوری به اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی خودداری کنند.

این اطلاعیه می افزاید: با اعمال سیاست های فناورانه در سال های گذشته، هم اکنون تمامی درخواست های مجوز ثبت، تولید، صادرات، واردات و توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی به صورت الکترونیکی قابل انجام و همچنین، قابلیت رفع اشکال و پیگیری الکترونیکی آنها نیز در دسترس متقاضیان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =