نانوایان قزوین تا حد ممکن از دریافت پول نقد خودداری کنند

قزوین – ایرنا – رییس اتحادیه نانوایان شهرستان قزوین گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا به واحدهای نانوایی ابلاغ کرده‌ایم که تا حد ممکن از دریافت پول نقد خودداری کرده و مشتریان نیز از کارتخوان برای پرداخت مبلغ نان استفاده کنند.

 محمد بهرامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به تمامی نانوایان شهرستان قزوین به صورت مکتوب و در فضای مجازی تذکر داده‌ایم که رعایت نکات بهداشتی را برای پیشگیری از بیماری کرونا جدی بگیرند.

وی اضافه کرد: نانوایان روزانه با تعداد افراد زیادی ارتباط دارند و لازم است که به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی را با دقت اجرا کنند.

بهرامی افزود: به واحدهای نانوایی استان تاکید کرده‌ایم که شاطر و خمیرگیر به هیچ عنوان نباید به نان دست بزنند و تا حد ممکن از کارتخوان و دستکش برای دریافت پول نقد استفاده کنند.

این مسوول اضافه کرد: امیدواریم خود مشتریان نیز با توجه به شیوع سریع بیماری کرونا از تحویل پول نقد برای نان خودداری کرده و از طریق دستگاه کارتخوان مبلغ مورد نظر را بابت نان پرداخت نمایند.

وی افزود: خوشبختانه تا به امروز در واحدهای نانوایی سطح شهر قزوین، محمودآباد، اقبالیه و بخش مرکزی قزوین هیچ گزارشی از تخلف نانوایی‌ها در خصوص رعایت مسایل بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا ثبت نشده است و امیدواریم با همکاری مشتریان از این برهه حساس نیز با سلامتی عبور نماییم.

در شهرستان قزوین  ۷۴۰ واحد نانوایی مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، تا به امروز هیچ مورد قطعی از این بیماری در سطح استان قزوین گزارش نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =