۸ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۴
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83692985
۰ نفر

برچسب‌ها

کادر درمانی البرز کرونا  را خسته کرد

کرج – ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به خدمات متنوع پزشکان ، پرستاران و سایر پرسنل بیمارستان های دولتی  و خصوصی استان ، گفت : در این شرایط خاص کادر پزشکی البرز، کرونا  را خسته کرده است.

دکتر حسن اینانلو روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت : تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه پزشکاران ، پرستاران و بهیاران بیمارستان ها و مراکز درمانی استان برای پیشگیری و کنترل کروناویروس و خدمات دهی به تمام بیماران ستودنی است.

وی  افزود: تمام کادر پزشکی استان البرز خالصانه و ایثارگرانه پای کارآمده اند و به بیماران خدمات دهی می کنند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت : در تمام مراکز بیمارستانی البرز مکان های ویژه برای درمان مبتلایان به کرونا پیش بینی شده است.

وی  افزود:  بر خود لازم میدانم به پاس تعهد، اخلاص و خدمات ارزشمند کادر درمان در سراسر کشور به ویژه  پزشکان، پرستاران، بهیاران و تمام پرسنل عزیز بیمارستانها در دانشگاه علوم پزشکی البرز که در این روزها، خستگی را خسته کرده و بدون هیچ ادعایی در خط مقدم مبارزه با کرونا تلاش می کنید، تشکر و قدردانی صمیمانه  داشته باشم .

اینانلو خطاب به کادر درمانی استان البرز گفت : بدانید که در شرایط کنونی انجام صادقانه، توأم با خلوص نیت و خدمت خدا پسندانه به مردم در کمک به سلامت جامعه هیچ گاه از ذهن ها پاک نخواهد شد و  تا همیشه شما قهرمانان واقعی این نبرد خواهید بود.

استان سه میلیون نفری البرز دارای ۱۷ بیمارستان خصوصی و دولتی است که بیش از پنج  هزار پرستارو بهیار  و بیش از ۲ هزار پزشک در این مراکز به مردم خدمات دهی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =