۸ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83692904
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای زنجان گرم می شود

زنجان - ایرنا - کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: مردم زنجان شب سرد و یخی را سپری کردند اما از فردا /جمعه ۹ اسفند ماه/ دمای هوا در این استان روند افزایش خواهد داشت.

حسین سلطانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عصر دیروز /چهارشنبه/ سامانه بارشی از استان خارج شد و برای امروز و ۲ روز آینده بارندگی در  استان را نخواهیم داشت.

وی اظهار داشت: احتمال بارندگی برای روزهای یکشنبه و دوشنبه /۱۲ و ۱۳ اسفند ماه/ پیش بینی می شود و میزان دما نیز با کاهش چند درجه ای مواجه خواهد شد.

سلطانی با بیان اینکه شب گذشته /چهارشنبه شب/ دمای هوای زنجان با کاهش همراه شد و امروز صبح شرایط یخبندان را داشتیم، افزود: در زمان حاضر دمای فعلی شهر زنجان ۷- درجه سانتیگراد است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت ۷ درجه سانتیگراد کاهش نشان می دهد.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته سجاس با دمای ۱۰- درجه سانتیگراد سردترین و گیلوان و چورزق در شهرستان طارم نیز با ۱۱ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه این استان بودند و شهر زنجان نیز ۷- درجه بود.     

در حال حاضر، استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز بطور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه‌ای مستقر هستند، داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =