شهردار لاهیجان ضدعفونی کردن اماکن عمومی شهر لاهیجان ادامه دارد

لاهیجان - ایرنا - شهردار لاهیجان گفت: ضد عفونی کردن اماکن عمومی، مذهبی و وسایل حمل و نقل عمومی شهر لاهیجان توسط شهرداری که از دو روز قبل آغاز شده، همچنان ادامه دارد.

مسعود کاظمی روز پنجشنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا افزود : مدیریت شهری لاهیجان همزمان با اعلام مراجع ذیصلاح مبنی بر انتشار ویروس کرونا با تمام امکانات خود به منظور پیشگیری از انتشار این ویروس با اولویت اماکن و فضاهای عمومی به میدان آمد و ضدعفونی کردن شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شهرداری لاهیجان برای آرامش خیال شهروندان اقدام به ضدعفونی کردن درهای ورودی مسجد جامع، ایستگاهها و بدنه تاکسی ها و اتوبوس ها، پارک ها، وسایل بازی کودکان و فضای مجتمع پایانه مسافربری بین شهری و ورود و خروجی های شهر کرده است.

 شهردار لاهیجان گفت : در تلاشیم که فضای عمومی را عاری از این ویروس کنیم تا شهروندان لاهیجان بدون نگرانی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر رفت و آمد کنند.

کاظمی گفت: در ادامه طرح ضدعفونی کردن اماکن عمومی، شهرداری لاهیجان اقدام به ضدعفونی کردن مساجد، دانشگاه ها، پارک های عمومی، بازارهای روز این شهر ، شبکه بهداشت و سرویس های بهداشتی کرده است.

وی  افزود : امروز نیز پنج اکیپ شهرداری در حال فعالیت و ضدعفونی کردن سطح شهر از جمله بازار و امکانات عمومی است و تا زمانی که مسئولان مربوطه اعلام کنند این فعالیت ها ادامه خواهد داشت.

شهردار لاهیجان از نیروهای این مجموعه که در حال ضدعفونی کردن سطح شهر و انجام رسالت انسانی و کاری خود هستند،  قدردانی کرد و از عموم مردم خواست در این امر مهم با پرسنل شهرداری همکاری کنند و بدانند که شهرداری با همه امکانات و دستگاه ها در خدمت مردم است و وظایف خود را با تمام توان انجام می دهد تا بتوان از این شرایط سخت عبور کرد.

کاظمی یادآورشد: تلاش بر آن است که خط تولید ماسک و سایر امکانات بهداشتی در این شهرستان راه اندازی شود و از همه انتظار داریم که به شهرداری در این زمینه همکاری نمایند.

شهر لاهیجان با بیش از ۱۰۲ هزار  نفر جمعیت پس از رشت دومین شهر پرجمعیت گیلان از شهرهای گردشگر پذیر این خطه است که در این مرحله پس از قم به عنوان یکی از شهرهای آلوده به ویروس کرونا در ایران شناخته شده است و مسئولان شهری از مسافران خواسته اند که از سفر به این  شهر و شهرستان خودداری کنند.

براساس اعلام فرماندار لاهیجان تا کنون از هفت بیمار فوتی مشکوک به کرونا مرگ سه نفر براثر مرگ این ویروس قطعی شده است و گفته می شود مرگ پرستار ۲۵ساله بیمارستان بخش خصوصی میلاد این شهرستان که دو روز قبل فوت شد نیز علایم کرونا داشته، اما هنوز نتیجه تست وی مشخص نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =