تصمیم قطعی برای تعطیلی مدارس و تغییر ساعات اداری لرستان اتخاذ نشده است

خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تاکنون تصمیم نهایی برای تعطیلی مدارس و موسسات آموزش عالی و تغییر ساعات اداری استان اتخاد نشده است.

محمود ثمینی در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی و بانوان افزود: هرگونه تصمیم گیری در این مورد توسط رسانه های معتبر اعلام می شود و مردم نباید به شایعات توجه کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم نگران کرونا ویروس نباشند اظهار داشت: نکته مهم امروز کشور که همه ما ناخودآگاه درگیر این موضوع هستیم کرونا ویروس است که مسوولان نظام بر کنترل آن تاکید دارند و با همکاری مردم و رعایت نکات بهداشتی مهار می‌شود.

وی ادامه داد: با همکاری مردم و انجام اقدامات پیشگیرانه بر اساس توصیه‌های پزشکی می‌توان این ویروس را مهار کرد و به مردم اطمینان می‌دهیم حاکمیت با تمام قوا از سلامت آن‌ها محافظت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در مسائل تخصصی پزشکی باید از کارشناسان علوم پزشکی تبعیت کرد  گفت:  همچنین تضمین سلامت کادر پزشکی درگیر با بیماران مبتلا به کرونا ویروس ضرورت دارد که در این راستا باید اقدامات لازم توسط دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار گیرد.

امروز چهارشنبه تست دو بیمار کرونایی در لرستان مثبت شد و ۶۵ نفر دیگر نیز با علایم کرونا در بیمارستان های استان تحت نظر هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =