شهرداری سبزوار به حالت آماده باش درآمد

سبزوار- ایرنا- در پی گزارش های هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف در خراسان رضوی از عصر چهارشنبه نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرداری سبزوار در قالب کارگروه های چهارگانه در آماده باش کامل قرار گرفتند.

دبیر ستاد بحران شهرداری سبزوار چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به تداوم بارندگی در این شهر و احتمال آبگرفتگی معابر ۵۰۰ نیروی خدمات شهری، مدیران و کارکنان شهرداری، واحدهای آتش ‌نشانی، خدمات شهری و ترافیکی در حالت آماده باش کامل هستند.
فریدون نقابی افزود: تمهیدات لازم با همکاری اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان سبزوار برای جلوگیری از ورود سیلاب به داخل شهر و معابر عمومی فراهم شده است.
وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند در صورت بروز هرگونه حادثه بر اثر بارندگی با سازمان آتش‌نشانی سبزوار با شماره ۱۲۵ یا با اتاق بی‌سیم شهرداری سبزوار با شماره های ۱۳۷ و ۴۴۲۲۱۹۶۵ تماس بگیرند.
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز سه‌شنبه با صدور اطلاعیه نسبت به آبگرفتگی معابر و کولاک برف همراه با کاهش محسوس دما در این استان هشدار داد.
سبزوار به عنوان سومین شهر بزرگ خراسان رضوی پس از مشهد و نیشابور۲۴۷ هزار نفر جمعیت را در وسعت سه هزار و ۷۵۴ هکتار جای داده است. ۸۰۰ هکتار از وسعت سبزوار سکونتگاه غیررسمی یا حاشیه شهر محسوب می‌شود که ۲۰ درصد جمعیت شهر در آن سکونت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =