یک میلیارد ریال برای خرید مواد شوینده مدارس ایلام اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: یک میلیارد ریال اعتبار برای خرید مواد شوینده و بهداشتی مدارس این استان اختصاص پیدا کرده است.

ملیحه اسلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اعتبار برای خرید مواد بهداشتی و شوینده برای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مدارس سراسر استان هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به کمبود مواد بهداشتی در بازار استان اظهار داشت: بخشی از این مواد تاکنون تهیه شده است که پیش‌بینی می‌شود تا شنبه هفته آینده تامین و در اختیار مدارس برای استفاده دانش آموزان و اولیای مدارس قرار گیرد.

وی همچنین در خصوص ضدعفونی مدارسی که شعب اخذ رای بودند، گفت: توسط دانشگاه علوم پزشکی استان این اقدام انجام و مواد ضدعفونی کننده تحویل سایر مدارس استان که شعب رای نبوده اند نیز شده است تا در این زمینه اقدام لازم توسط اولیای مدارس انجام شود.

شیوع ویروس کرونا هفته گذشته تاکنون موجی از نگرانی بین مردم ایجاد کرده است.

بر اثر شیوع این ویروس مدارس، دانشگاه ها و مهدهای کودک استان تعطیل اعلام شدند.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام: تا کنون نمونه آزمایش از ۱۷ بیمار مشکوک به ابتلا به کرونا در استان ایلام گرفته شده است و برای بررسی به تهران ارسال شدند که نتیجه تمام نمونه‌های ارسالی تا این لحظه منفی بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =