کشف بیش از یک میلیون عدد انواع مواد محترقه درپایتخت

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف یک میلیون و ۳۱۴ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در جنوب تهران به ارزش یک میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت،سردار علی ذوالقدر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و توزیع مقادیر زیادی مواد محترقه در انباری در حوالی شهر ری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد خبر صحت دارد، افزود: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که مالک انباری با دپو و جمع آوری انواع مواد محترقه قصد دارد با نزدیک شدن به ایام پایانی سال، مواد محترقه را در بین قشر نوجوان و جوان توزیع کند.
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه گفت: با شناسایی محل دپوی مواد محترقه، با هماهنگی های قضائی روز گذشته ششم اسفند ماه تیم هایی از ماموران عملیات پایگاه نهم و مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی به صورت مشترک مالک انبار را دستگیر و موفق شدند ۸۱۴هزار عدد از انواع مواد محترقه کشف کنند.

سردارذوالقدر با اشاره به اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیس مشخص شد، متهم در چند کوچه بالاتر از محل اولیه دارای یک انبار بزرگ دیگر است، بیان داشت: در بازرسی از این انبار نیز بیش از ۵۰۰هزار و۵۳۶ عدد انواع مختلف مواد محترقه غیرمجاز کشف شد.

وی با اشاره پلمب هر ۲ انبار مواد محترقه، افزود: متهم برای سیر مراحل قضائی تحویل دادسرا شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =