۷ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۸
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83692380
۰ نفر

برچسب‌ها

تالارهای عروسی و بازارهای هفتگی دیر تعطیل شد

بوشهر - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیرگفت: با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تالارهای عروسی و بازارهای هفتگی در این شهرستان تعطیل شد.

احمد آخوندی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: با رایزنی و جلب نظر متصدیان بازارهای هفتگی، نمایشگاه و تالارهای عروسی با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرهای این شهرستان تعطیل شد.
وی با بیان اینکه حضور در اماکن شلوغ و پر تردد احتمال انتقال بیماری‌های تنفسی را افزایش می‌دهد اظهارداشت: با رایزنی و همکاری خوبی که مردم با مسئولان و متصدیان صنوف با مجموعه شبکه بهداشت و درمان داشتند و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعدادی از اماکن شلوغ و پر تردد تعطیل و یا مجهز به امکانات شست‌ و شوی دست و مواد ضدعفونی شدند.

وی افزود: شبکه بهداشت و درمان اقدامات پیشگیرانه‌ای برای حفظ سلامت جان مردم و پیشگیری از بیماری‌ها انجام می‌دهد و انتظار می‌رود مردم نیز برای سلامتی خود و عزیزان‌شان همکاری‌های لازم را داشته باشند تا بتوانیم از این شرایط خاص عبور کنیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تقدیر از همراهی تعدادی از صنوف در تعطیلی محل کسب‌ خود گفت: سالن‌های ورزشی، استخرها، فروشگاه‌های بزرگ و اماکن پرجمعیت و پر تردد که برنامه‌های آن‌ها می‌تواند به زمان دیگری که خطر بیماری کرونا در کشور فروکش کند موکول شود، برای تعطیلی آن اقدام کنند.

آخوندی اضافه کرد: شهروندان راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا را از طریق منابع معتبر و سایت وزارت بهداشت دریافت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =