۷ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۸
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83692379
۰ نفر

برچسب‌ها

دبیرکل کمیته المپیک: اردوهای غیر ضروری لغو می‌شود

تهران- ایرنا- دبیر کل کمیته ملی المپیک از لغو اردوهای غیر ضروری رشته های ورزشی خبر داد.

«کیکاووس سعیدی» با مثبت خواندن جلسه مشترک کمیته اجرایی با «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان، اظهار داشت: اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی، ساز و کار اجرا و ابلاغ آن، بحث منابع مالی، تحصیل اعتبارات و بسیج منابع برای حضور قدرتمند کاروان ورزشی ایران در المپیک و موضوع سرپرستی فدراسیون‌های ورزشی از مواردی بود که در این نشست مورد بحث قرار گرفت.

وی ادامه داد: از دستاوردهای خوب این نشست‌ها رفع ابهامات و تأکید مشارکت حداکثری در حوزه مدیریت کلان ورزش کشور بود که توسط سلطانی‌فر و صالحی امیری مورد تأکید قرار گرفت.

سعیدی تعامل میان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را در طول سال‌های گذشته بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت: این دوران را می توان یکی از  موفق‌ترین دوران معرفی کرد که مشارکت حداکثری وجود دارد.

وی تاکید کرد: در تصمیم‌سازی های ورزشی به خصوص در حوزه سیاست‌گذاری در حوزه کلان و راهبردی و این همدلی ناشی از فضای صمیمی و دوستانه و مشارکت کارشناسی است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک‌ در خصوص تصمیمات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پیگیری از شیوع کرونا گفت: در خصوص این بیماری سلطانی‌فر به موقع ورود کرد و با همفکری فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته ملی المپیک، پروتکلی تهیه و ارائه شد. به این ترتیب مقرر شد رویدادهای غیر المپیکی با تعویق و اردوهایی که کاملا ضروری است، به طور ویژه کاملا ایمن و مسابقات لیگ در سطح لیگ برتر بدون تماشاچی برگزار شود.

سعیدی عنوان کرد: در کمیته ملی المپیک هم فعالیت آکادمی ملی المپیک را به حداقل سطح رساندیم و فقط قهرمانان المپیک که سهمیه کسب کرده‌اند، در این مکان تمریناتشان را پیگیری خواهند کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =