احمدزاده: کرونا شرایط ملوان را تحت تاثیر قرار داده است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: بیماری کرونا همه چیز را در ملوان تحت تاثیر قرار داده و نمی‌دانم که چرا جان بازیکنان، مربیان و عوامل برگزاری، برای برخی اهمیت ندارد.

«محمد احمدزاده» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به مشکوک بودن تعدادی از بازیکنان تیمش به بیماری کرونا گفت: بازیکنان ما کرونا ندارند اما سعی کردیم پیشگیری کنیم و بازیکنمان که در این چند روز حتی یک سرفه ساده ‌هم کردند را از فهرست تیم خارج کردیم. به همین خاطر چند بازیکنانمان را از جمله ۶ بازیکن اصلی را در سفر به اهواز از فهرست تیم خارج کردیم تا اتفاق ناخوش‌آیندی رخ ندهد.

وی افزود: متاسفانه کرونا در این مدت همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است. به همین خاطر پس از دیدار برابر نود ارومیه در هفته گذشته تنها یک جلسه ریکاوری داشتیم و نتوانستیم تمرین دیگری را برگزار کنیم و در این شرایط به اهواز آمدیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی خاطر نشان کرد: ما از شهرهای پر خطر کشور در زمینه کرونا هستیم. تیم ما در سفر به اهواز از چند شهر عبور می کند. ممکن است ما خودمان ناقل بیماری باشیم.

احمدزاده تاکید کرد: چرا جان بازیکنان و عوامل تیم‌ها برای مسوولان برگزار کننده مسابقه اهمیت ندارد؟ مگر ما آدم نیستیم؟ چرا پس از این موضوع کوچکترین اظهار نظری از کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال نشنیدیم. ابتدای فصل هنگام پول گرفتن که می‌شود می‌آیند و از سلامت بازیکنان دم می‌زنند اما الان کجا هستند؟ اگر قدرت تصمیم گیری ندارند پس چرا چنین کمیته ای در فدراسیون وجود دارد؟

وی گفت: ما در حال حاضر شرایط خوبی در جدول نداریم. همه چیز تحت تاثیر این وروس کرونا قرار گرفته. چشم امید مردم انزلی به تیمشان است اما چه اصراری دارند که مسابقه برگزار شود تا ما نتوانیم از بازیکنانمان استفاده کنیم. پژمان نوری به عنوان مدیرعامل، خیلی از مسوولان استانی تماس گرفتند اما نظر فدراسیونی ها یکی است.

احمدزاده تاکید کرد: در حال حاضر چه تیم‌های لیگ برتر و چه تیم‌های لیگ یکی مخالف برگزاری بازی هستند؟ چرا جان مربیان و فوتبالیست‌ها اهمیتی برای آقایان ندارد؟ اگر این تصمیم در حیطه فدراسیون فوتبال گرفته می شود باید از خود فوتبالی ها هم برای این بازی نظر گرفته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =