کلاس‌های دانشگاه فردوسی تا پایان امسال مجازی برگزار می‌شود

مشهد - ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با توجه به مصوبه شورای دانشگاه فردوسی مشهد در مقابله با ویروس کرونا، تمامی کلاس‌های درس دانشگاه فردوسی مشهد تا پایان سال ۱۳۹۸ به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دکتر عادل سپهر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این چهارچوب فعالیتهای آموزشی دانشگاه تعطیل نمی‌شود بلکه به صورت مجازی و از راه دور ادامه پیدا می‌کند.
وی ادامه داد: در صورتی که به هر دلیل استادی نتواند کلاس مجازی خود را برگزار کند در روزهای کاری و ایام تعطیل تا پایان نیمسال تحصیلی موظف به برگزاری کلاس‌های جبرانی به میزان دو هفته خواهد بود.
مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: برگزاری کلاس به صورت مجازی روندی است که تا کنون در این دانشگاه انجام می شده است و اتفاق تازه ای محسوب نمی شود و در ایامی که استادان در حال  گذراندن فرصت مطالعاتی خود هستند کلاسهایشان را به صورت مجازی برگزار می کنند.
سپهر افزود: در حال حاضر حدود ۷۰ درصد دانشجویان خوابگاهی به شهرستانهای خود بازگشته اند و روند آموزشی خود را به صورت غیر حضوری پی می گیرند.
وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده روند ضد عفونی کردن دانشگاه در حال انجام است تا با آغاز سال جدید هیچ مشکلی از بابت ویروس کرونا وجود نداشته باشد.

هم اکنون ۹ مرکز جامع خدمات سلامت، چهار بیمارستان به طور اختصاصی و تمام مراکز درمانی خصوصی و دولتی، بیماران مبتلا به علایم اختلال تنفسی در مشهد را غربالگری و راهنمایی می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha