باجه عصر بانک‌ها در اردبیل تعطیل شد

اردبیل - ایرنا - رییس کمیسیون بانک‌های استان اردبیل گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شیفت عصر بانک‌های استان اردبیل تا ۱۵ اسفندماه تعطیل شد.

رضا نوری روز چهارشنبه با تاکید بر لزوم بکارگیری حداکثر امکانات برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، از مشتریان بانک‌ها خواست کارها و امور بانکی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

وی افزود: مردم تا حد امکان از حضور در شعب خودداری کرده و از ابزارهای بانکداری الکترونیکی و بانکداری دیجیتال امور خود را مدیریت کنند.

وی اظهارداشت: با توجه به اینکه شعب بانک‌ها محل مراجعه عموم مردم است باید حداکثر همکاری برای ضدعفونی کردن و جلوگیری از شیوع بیماری در شعب انجام شود.

وی با بیان اینکه بر همین اساس تمامی بانک‌های استان در حال ضدعفونی است، بیان کرد: رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن دست در بانک‌ها مبنای کار قرار گرفته است.

رییس کمیسیون بانک‌های استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه احتمال انتقال  ویروس کرونا از اسکناس و دکمه‌های عابربانک و دستگیره‌ درب ها وجود دارد از مشتریان و مردم تقاضا می‌شود در چنین مواردی از دستمال کاغذی استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، ویروس کرونا که تحت عنوان رسمی «کووید-۱۹» از ۱۲ دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هوبی چین شیوع یافت، تاکنون ۷۵ هزار نفر را در این کشور مبتلا و جان ۲ هزار و ۷۰۱ نفر را گرفته است و ۲۷ هزار و ۶۹۱ نفر نیز درمان شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =