فروشنده الکل تقلبی در همدان شناسایی شد

همدان- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از کشف الکل تقلبی در یک واحد لوازم آرایشی و بهداشتی خبر داد و گفت: این فروشنده متقلب پس از شناسایی به مراجع قضایی تحویل شد.

داریوش صفاری روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال شیوع بیماری کرونا نیاز مردم به مواد ضد عفونی کننده به ویژه الکل بیشتر شده و برخی از واحدهای صنفی از این فرصت سواستفاده می کنند.

وی با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی از تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی بهداشتی گفت: در این بازرسی ها متوجه عرضه الکل تقلبی شده و بی درنگ پرونده تخلف برای فروشنده تشکیل و راهی مراجع قضایی برای رسیدگی شد.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: مردم در خرید اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده نهایت دقت را به خرج داده و از تهیه محصولاتی که بدون اطلاعات بهداشتی، علامت استاندارد و تاریخ تولید و انقضا اجتناب کنند.

صفاری گفت: ۱۰ گروه بازرسی از اول اسفند طرح نظارت بر بازار عید نوروز را به عهده دارند و با شیوع ویروس کرونا در همدان کنترل فروش و عرضه اقلام بهداشتی شدت گرفته است.

وی از مردم خواست موارد تقلب، کم فروشی و گرانفروشی را از طریق سامانه ۱۲۴ به ما اطلاع دهند تا در سریعترین زمان رسیدگی شود.

اقلام بهداشتی مانند ماسک، ژلهای ضدعفونی و الکل در همدان نایاب شده است.

کرونا تاکنون در همدان یک قربانی گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =