۷ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۷
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83691686
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس

کرج - ایرنا - کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز اعلام کرد که با هدف روان سازی عبور و مرور خودروها روز جمعه ۹ اسفند ماه جاری جاده کرج - چالوس(کندوان) یک طرفه می شود.

سروان مسعود خانجانی  روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر این اساس تردد  وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه  ۹ اسفند ماه الی ساعت ۲۳ همان روز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸  روز جمعه  ۹ اسفند ماه جاری  تا تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

خانجانی خاطرنشان کرد که اکنون تردد درجاده کرج - چالوس به دلیل به بارش برف سنگین و سقوط بهمن مسدود شده که درصورت رفع انسداد این محدودیت ترافیکی اعمال می شود.

طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد که رانندگان علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، رعایت سرعت مطمئنه  را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ هزار تردد در جاده کوهستانی کرج - چالوس انجام می‌ شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =