جابجایی ۱۸ میلیون تن بار توسط ناوگان جاده ای آذربایجان‌شرقی

تبریز- ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی از جابجایی ۱۸ میلیون تن بار توسط ناوگان جاده ای استان در ۱۱ ماه امسال خبرداد.

اورجعلی علیزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: تعداد بارنامه صادره در این مدت بیش ازیک میلیون و ۳۱۵ هزار برگ بوده و تناژ بارحمل شده ۴ درصدبیشتر از مدت مشابه سال ۱۳۹۷ است.

وی خاطرنشان کرد: در ۱۱ ماهه سالجاری ناوگان حمل و نقل مسافر استان نیز بیش از ۴ میلیون و ۹۰۰ هزارمسافر را با ۵۲۱ هزار سفر جا به جا کرده است.

وی ادامه داد: در این مدت شرکتهای مسافری برون مرزی استان نیز تعداد ۶۳ هزار و ۹۰۰ مسافر را باحدود ۵هزار سفر خارجی جابه جا کرده اند.

علیزاده گفت: در ۱۱ ماهه امسال تعداد ۳ هزار و ۶۶۲ مورد برخورد با تخلفات اضافه بار صورت گرفته و ۹۰ هزار و ۷۴۸ برچسب معاینه فنی برای وسائط نقلیه ناوگان عمومی بار و مسافراستان صادرشده است.

وی اعلام کرد: در حال حاضر تعداد ۲۸۳شرکت و موسسه حمل و نقل کالا، تعداد۱۲۰ شرکت و موسسه حمل و نقل مسافر، تعداد ۶۳ شرکت حمل ونقل بین المللی فعال کالا و تعداد ۶ شرکت حمل و نقل مسافری برون مرزی همچنین ۵ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین با ۶ خط کنترل در استان آذربایجان شرقی فعالیت می کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =