تساوی ناپولی و بارسلونا؛ همه چیز به نیوکمپ کشید

تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های ناپولی ایتالیا و بارسلونای اسپانیا با تساوی یک بر یک همراه شد تا همه چیز برای تعیین تیم صعود کننده به بازی برگشت در نیوکمپ کشیده شود.

سه‌شنبه شب در ادامه دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ناپولی ایتالیا در ورزشگاه «سن پائولو» شهر ناپل از تیم مدعی بارسلونای اسپانیا میزبانی کرد که این بازی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

این دیدار با حفظ توپ بازیکنان بارسلونا آغاز شد، اما این تیم توان چندانی برای ایجاد موقعیت گلزنی در خط حمله نداشت.

در دقیقه ۳۰ تعلل «جونیور فریپو» مهاجم بارسلونا و پاس مناسب «زیلینسکی» به «دریس مرتنز» رسید تا این مهاجم بلژیکی با شوتی تماشایی از پشت محوطه جریمه، گل نخست این دیدار را برای ناپولی به ثمر برساند.

بارسلونا که «جوردی آلبا» و «سرخیو روبرتو» مدافعان کناری خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، نمی‌توانست از جناحین به دروازه ناپولی نزدیک شود و از طرفی تجمع هافبک‌ها و مدافعان میزبان سبب شد تا بارسلونا در عمق نیز، فرصت چدانی ایجاد نکند.

در دقیقه ۵۶ حرکت تیمی بازیکنان بارسلونا و پاس «نلسون سمدو» به «آنتوان گریژمان» رسید تا این مهاجم فرانسوی کار را به تساوی یک بر یک بکشاند.

در دقیقه ۶۲، «اینسینیه» با حرکتی انفرادی در آستانه گلزنی قرار گرفت که ضربه او را «ترشتگن» مهار کرد.

لحظاتی پس از آن، «ترشتگن» بازهم ناجی بارسا شد و این مرتبه ضربه «کایخون» را دفع کرد.

در دقیقه ۸۸ «آرتور ویدال» هافبک جنگنده اهل شیلی بارسلونا از زمین اخراج شد تا بازی برگشت را از دست بدهد.

در نهایت این بازی با تساوی به اتمام رسید تا همه چیز به بازی برگشت در ورزشگاه نیوکمپ کشیده شود.

ترکیب ناپولی

اوسپینا، دی لورنزو، مانولاس، ماکسیموویچ، ماریو روی، فابیان، دیگو دمه(آلان)، زیلینسکی، خوزه کایخون(پولیتانو)، دریس مرتنز (میلیک) و لورنزو اینسینیه

ترکیب بارسلونا

مارک آندره تراشتگن، اومتیتی، جرارد پیکه(لنگلت)، فریپو، نلسون سمدو، سرخیو بوسکتس، فرانکی دی یونگ، ایوان راکیتیچ (آرتور ملو)، ویدال، آنتوان گریژمان(آنسو فاتی) و لیونل مسی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =