ممنوعیت ملاقات بیماران در برخی بیمارستان‌های یزد اعمال شد

یزد - ایرنا - مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اعلام کرد: با توجه به ضرورت رعایت اقدامات پیشگیرانه، ملاقات بیماران برای برخی از بیمارستان های یزد از فردا چهارشنبه ممنوع است.

ابراهیم سلمانی سه‌شنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای اقدامات پیشگیرانه و آمادگی بیشتر بیمارستان شهید صدوقی (ره) جهت رسیدگی به مراجعان از روز چهارشنبه ۷ اسفند ماه تا اطلاع ثانوی ملاقات بیماران در این بیمارستان ممنوع است.

بیمارستان شهید صدوقی یزد بعنوان مرکز قرنطینه بیماران کرونای  و نگهداری از آنها در استان تعیین شده، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی نیز امروز گفت: با ارسال آزمایش از کسانی که به علت علائم تنفسی شدید در بیمارستان بستری بودند، نتیجه آزمایش اولیه یک نفر از آنان به ویروس کرونا (کوئید 19) در یزد مثبت اعلام شد.

دکتر محمدرضا دهقانی در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به اینکه این آزمایش باید 3 بار تایید شود، نتیجه آزمایش اولیه این فرد که هم اکنون در بیمارستان بستری است، مثبت اعلام شده و نتیجه ابتلا یا عدم ابتلای قطعی وی فردا رسما از طریق وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

همچنین در راستای اقدامات پیشگیرانه و آمادگی بیشتر بیمارستان شهید دکتر رهنمون، جهت رعایت بهداشت فردی و عمومی مراجعان، از روز سه شنبه ۶ اسفند ماه تا اطلاع ثانوی ملاقات بیماران در این بیمارستان فقط روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه از ساعت ۱۵ لغایت ۱۵/۳۰ خواهد بود. 

ضمناً از ورود اطفال و افراد مسن همراه ممانعت بعمل می آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =