بلیت سفر پرسپولیس به امارات برای بازی با التعاون لغو شد

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بلیت پرواز این تیم برای سفر به امارات و برگزاری بازی با التعاون عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا لغو شده است.

شیوع بیماری کرونا در کشورهای مختلف به ویژه ایران باعث شده تا برگزاری هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در ابهام قرار بگیرد و همچنین شایعاتی مبنی بر لغو این دیدار هم به گوش برسد اما تاکنون کنفدراسیون فوتبال آسیا موضع رسمی خود را در این باره اعلام نکرده است.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درمورد برگزاری دیدار التعاون عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: این دیدار لغو نشده اما مساله در حال حاضر مشکل پرواز به امارات است. روز گذشته تاییدیه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر برگزاری این بازی در ورزشگاه الوصل دبی را دریافت کردیم. تاکنون هم ایمیلی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر لغو یا تعویق این دیدار به باشگاه اعلام نشده است.

وی درباره اینکه گفته می‌شود کشور امارات پروازهای خود به ایران و بالعکس را لغو کرده و با این شرایط تکلیف بازی این هفته پرسپولیس و التعاون چه خواهد شد، تصریح کرد: ما در چند روز گذشته توسط بخش اقتصادی باشگاه پرسپولیس بلیت‌های سفر به دبی را تهیه کردیم و امروز امیدوار بودیم‌ بلیت‌ها لغو نشوند و مشکلی ایجاد نشود. اما معاون اقتصادی باشگاه دقایقی قبل اعلام کرد پرواز از سوی شرکت هواپیمایی لغو و بلیت‌های صادره هم باطل شده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد:‌ پروازها رفت و برگشت از ایران به امارات و بالعکس یکی پس از دیگری در حال لغو هستند و یا همگی لغو شده‌اند و برخی آژانس‌های هواپیمایی هم به ما می‌گویند هیچ پروازی انجام نمی‌شود. مدیرعامل باشگاه هم از جلسه مجمع به باشگاه آمد و بعد از بررسی مسائل احتمالا امشب مراتب لغو بلیت صادره و وضعیت پروازها به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می‌شود تا در جریان وضعیت کنونی باشند و در نهایت ببینیم وضعیت پروازی در روزهای آتی چگونه خواهد بود. در حال حاضر که گفته می‌شود تا اوایل هفته آتی  تمام پروازها لغو گردیده است.

تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه روز دوشنبه دوازدهم اسفندماه در ورزشگاه الوصل دبی در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =