مژدهی: استقلال از لغو دیدار پرسپولیس و سپاهان متضرر شد

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به رقابت جدی صدرنشینان لیگ برتر لغو دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان به ضرر استقلال بود.

«عباس مژدهی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: ذوب‌آهن در فاز دفاعی تیم بسیار خوبی است و در بازی با استقلال قصد داشت با پرسینگ‌ و دفاع فشرده ابتکار عمل را از بازیکنان استقلال بگیرد اما در نهایت استقلال توانست به هدف خود که سه امتیاز بازی بود برسد.

وی افزود: بازی با گل‌گهر یکی از سخت‌ترین بازی‌ها محسوب می‌شود چرا که این تیم می‌خواهد در لیگ بماند و مقابل استقلال با تمام وجود به میدان خواهد رفت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: لغو بازی پرسپولیس و سپاهان به ضرر استقلال شد چرا که این دو تیم مدعیان قهرمانی هستند و نتیجه بازی آنها در سرنوشت استقلال که تعقیب‌کننده آنها در جدول رده‌بندی است تاثیر مستقیمی داشت.

وی تصریح کرد: استقلال بازیکنان با کیفیت و خوبی دارد اما آسیب دیدگی شیخ دیاباته در روند هجومی استقلال تاثیر منفی می‌گذارد و امیدوارم هرچه زودتر این بازی‌کن به بهبودی کامل برسد.

مژدهی تاکید کرد: اگرچه کار استقلال برای قهرمانی لیگ برتر سخت است اما این تیم هنوز شانس‌های زیادی برای تصاحب جام دارد و باید مسابقات خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و به فکر لغزش مدعیان باشد.

بازیکن سال‌های دور استقلال در پایان گفت: فرهاد مجیدی برای قبول کردن هدایت استقلال ریسک بزرگی کرد و در این برهه همه باید همه از او مثل استراماچونی حمایت کنند تا این تیم بتواند در ادامه فصل روزهای خوبی را برای آبی‌پوشان رقم بزند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =