شهرداری اهواز در حفظ سلامت عمومی شهروندان مسامحه نکند

اهواز _ایرنا_ یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شهرداری به عنوان صف اول سازمان های خدمت‌رسانی به شهروندان در خصوص تامین بهداشت و سلامت عمومی نباید به هیچ عنوان مسامحه کند، ناوگان اتوبوسرانی، آتش‌نشانی و خدمات شهری باید به صورت مستمر ضدعفونی شوند.


محمدهادی قنوات روز سه شنبه در یکصد و نهمین نشست علنی شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به لزوم رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل ها توسط کارکنان شهرداری افزود: باید آموزش‌های بهداشتی و ایمنی به کارگران حوزه رفت و روب و فضای سبز داده شود و معاون خدمات شهری بر رعایت و اجرای این نکات نظارت کند.
وی یادآور شد: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهردادی نیز همه ظرفیت‌های خود را برای آموزش نکات بهداشتی و آگاه‌سازی مردم بکار گیرد.
قنوات در بخشی دیگر اظهار داشت: مشکلات شهر اهواز همچون دفع فاضلاب، سرنوشت پروژه قطار شهری، عدم پرداخت حق آلایندگی توسط نفت و صنایع وابسته، حاشیه‌نشینی چند صد هزار نفری و ناوگان فرسوده اتوبوسرانی با ورود جدی و پیگیری و حمایت نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی حل می شود.
وی افزود: شورای شهر اهواز به عنوان پارلمان محلی و نهادی برآمده از آرای شهروندان اهوازی آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با نمایندگان منتخب اعلام می کند، زیرا کلانشهر اهواز با وحدت و هم‌افزایی همه سلایق، قومیت‌ها، جناح‌ها و مردم به آینده‌ای توسعه‌یافته می رسد.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: امیدواریم مجلس یازدهم با ریل‌گذاری درست برای ترمیم ناکارآمدی‌های مدیریتی، مشکلات معیشتی و اقتصادی و شکاف‌های اجتماعی گام‌بردارد.
یکی از موضوعات خارج از دستور این نشست بررسی بودجه سال ۹۹ شهرداری اهواز بود، حجت الاسلام جاسم موسی پور یک عضو شورای شهر اهواز در این خصوص گفت: شهردار باید شان شورا را رعایت کند، شهردار اهواز مانند سایر کلانشهرها باید در مراسمی رسمی بودجه ۲۱هزار میلیارد ریالی را به شورای شهر تقدیم کند.

پیش از این شهرداری اهواز بلوار پاسداران اهواز را نیز به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری کرده بود.

فرودگاه بین‌المللی اهواز نیز به نام سپهبد شهید سلیمانی نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha