تالارهای پذیرایی مجاز به دریافت جریمه کنسلی نیستند

تهران - ایرنا - رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس اعلام کرد: اگر افراد به دلیل مسایل بهداشتی خواستار لغو برنامه‌های خود باشند، تالارهای پذیرایی اجازه دریافت جریمه از آنها ندارند.

در روزهای اخیر برخی افراد در پی شیوع ویروس کرونا خواستار لغو قرارداد برگزاری مراسم خود شده‌اند که با مخالفت از طرف مدیران این تالارها و درخواست جریمه‌ مواجه شده‌اند، این در حالی است که «خسرو ابراهیمی‌نیا» به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: مدیران تمام تالارهای پذیرایی ملزم به مساعدت کامل با این افراد هستند.

 وی تصریح کرد: به تالارها دستور داده‌ایم جریمه‌ای برای لغو یا جابجایی مراسم از متقاضیان دریافت نکنند و در صورت دریافت، این اقدام، تخلف محسوب می‌شود.

ابراهیمی‌نیا همچنین افزود: فردا (چهارشنبه) دستور العملی به واحدهای صنفی ابلاغ می‌شود که در صورت تخلف از آن، بر اساس ماده ۲۸ قانون نظام نظام صنفی با آن‌ها برخورد خواهد شد.

رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس از خبرنگار ایرنا خواست در صورت مشاهده تخلف، آن را با رییس اتحادیه برای پیگیری در میان بگذارد. بنابراین اگر مخاطبان برای استرداد وجه خود بابت لغو مراسم در تالارهای پذیرایی با مشکل مواجه هستند و مدیران تالارها از آنان درخواست جریمه کرده‌اند، زیر این خبر، نام تالار و شماره تماس خود را برای پیگیری درج کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =