فضاهای دانشگاه شهید باهنر کرمان ضدعفونی شد

کرمان - ایرنا - معاون دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: خوابگاه‌ها و فضاهای دانشگاه شهیدباهنر کرمان به منظور پیشگیری از ابتلای افراد به کرونا ویروس جدید ضدعفونی شد.

به گزارش ایرنا، اکبر نظری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران به تشریح چگونگی ضدعفونی کردن برای مقابله با کرونا ویروس پرداخت و افزود: از هفته گذشته ستاد پیشگیری و مدیریت بحران در دانشگاه شهید باهنر کرمان به منظور پیشگیری از این ویروس تشکیل شد.

وی به نحوه ضدعفونی کردن خوابگاه‌ها و فضاهای دانشگاه برای مقابله با کرونا ویروس اشاره و تصریح کرد: با هماهنگی که با مرکز بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی، درمانگاه دانشگاه و مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان صورت گرفت و با برگزاری جلسات متعدد مقرر شد خوابگاه‌های دانشجویی و مکان‌های عمومی دانشجویی، سالن‌های غذاخوری، آشپزخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی با توجه به تعطیلی دانشگاه انجام شود.

وی اظهار داشت: تمام سالن‌های غذاخوری همچنین آشپزخانه‌های دانشگاه شهید باهنر در روزهای گذشته ضدعفونی شد و از امروز هم بحث ضد عفونی مکان‌های عمومی و خوابگاه دانشجویی بالغ بر ۱۰ بلوک خوابگاه مجردی و ۶ بلوک خوابگاه متاهلان در حال انجام است که تا آخر هفته جاری به اتمام می رسد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها