۷ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۲
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83689952
۰ نفر

برچسب‌ها

شاهقلی: رسیدن به المپیک برای تنیسورها یک رویاست

تهران- ایرنا- عضو تیم ملی تنیس گفت: رسیدن به المپیک یک رویا برای تمامی تنیس‌بازان است که شاید اتفاق بیافتد و این امر تنها با درایت و تدبیر رییس فدراسیون محقق خواهد شد.

«آنوشا شاهقلی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تنها اتفاق خوب در این چند سال حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا بود اما رسیدن به المپیک یک رویا برای تمامی تنیس‌بازان است که شاید اتفاق بیافتد.

وی در پاسخ به این پرسش که برای رسیدن به المپیک در تنیس مسوولان باید چه تدابیری اتخاذ کنند، گفت: به عنوان یک بازیکن نمی‌توانم در این زمینه نظر دهم. باید ببینیم ریاست فدراسیون چه چیزی را برای تنیس رقم زده است تا رویای المپیکی شدن محقق شود.

عضو تیم ملی تنیس افزود: تمام تنیس‌بازان کشور در مسابقات جام حذفی شرکت کرده‌اند و کیفیت این بازی‌ها از مرحله نیمه نهایی خیلی خوب خواهد شد. متاسفانه این رقابت‌ها بدلیل شیوع ویروس کرونا لغو و به زمان دیگری موکول شد. مسابقات جام حذفی پتانسیل بالایی دارد و خوب بود و امیدوار بودیم تا این رقابت‌ها در کیش پایان یابد اما متاسفانه این اتفاق نمی‌افتد.

شاهقلی در پاسخ به این پرسش که بزرگ‌ترین مشکل تنیس ایران چیست؟ گفت: من نباید در خصوص بزرگ‌ترین مشکل تنیس نظر دهم بلکه کسانی که در راس هستند باید تصمیم خوبی بگیرند و بتوانند تحولاتی در این عرصه ایجاد کنند. سال گذشته و امسال برای تنیس خوب نبود و بدترین نتایج را در این مدت گرفتیم اما اتفاقات خوبی بعد از عید خواهد افتاد.

وی درباره برنامه‌های خود ادامه داد: هنوز مشخص نیست که در چه مسابقاتی باید شرکت کنم اما در هر رقابتی که بخواهم حضور یابم بعد از فروردین خواهد بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =