سوخت رسانی سیار در قطعه یک آزادراه تهران-شمال

تهران - ایرنا - قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افتتاح رسمی قطعه یک آزادراه تهران-شمال گفت: در حال حاضر سوخت‌رسانی سیار به خودروها در محدوده این آزادراه انجام می‌شود.  

«حمید قاسمی ده چشمه» امروز (سه شنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با بیان اینکه در حال حاضر سوخت رسانی سیار توسط پیدوها در قطعه یک آزادراه تهران شمال انجام می شود، ادامه داد: البته ۲ جایگاه ثابت نیز برای این قطعه از آزادراه تهران-شمال درنظر گرفته شده است.  
به گزارش ایرنا، منطقه یک آزادراه تهران - شمال در مدت ۱۷ سال فعالیت پیمانکاران چینی ۲۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، اما پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، در ۲.۵ سال، ‌ پیشرفت فیزیکی آن به ۸۵ درصد رسید و امروز نیز از آن بهره برداری شد.
منطقه یک آزادراه تهران - شمال ۲۲ تونل به‌طول ۳۱ هزار و ۴۰۰ متر به‌ صورت رفت‌ و برگشت، ۲۶ دستگاه پل به‌طول چهار هزار و ۶۰۰ متر با ویژگی‌های خاص مثل ارتفاع  ۷۰ متری دارد.
به گفته مسئولان، افتتاح این قطعه کاهش ۱۰ تا ۱۵ لیتری مصرف بنزین را در مسیر تهران تا شمال رقم‌ می‌زند.
با این حال لزوم سوخت رسانی به خودروها در این آزادراه باعث شده تا سوخت رسانی سیار و ایجاد دو جایگاه جدید در دستور شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی قرار گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha