۶ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۰
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83689910
۰ نفر

برچسب‌ها

آستان قدس رضوی تابع نظر وزارت بهداشت است

مشهد-ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: در پی ورود ویروس کرونا به کشور و امور بهداشتی پیرامون آن، در حوزه حرم مطهر امام رضا(ع) تابع نظر وزارت بهداشت هستیم.

حجت الاسلام احمد مروی روز سه‌شنبه در حاشیه آیین رونمایی از دانش فنی و تولید فیلم های چندلایه فرآورده‌های تزریقی و ملزومات دیالیز صفاقی تولید داخل شرکت داروسازی ثامن در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: دو شب قبل با وزیر بهداشت تلفنی صحبت کردیم و نامه‌ای هم به رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد دادیم و در این حوزه ما هیچ نظر و دخالتی نداریم همه امر را به وزارت بهداشت واگذار کردیم. 
وی ادامه داد: به دوستان خود که در حوزه سلامت آستان قدس رضوی از جمله شرکت داروسازی ثامن و حوزه هایی که در این زمینه فعال هستند اعلام کردیم که فعالیت خود را افزایش دهند.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: به این دوستان اعلام شده است که اگر امکاناتش را دارند در موضوع مایع ضدعفونی کننده به طور شبانه روزی کار کنند و در مساجد، حسینیه ها و مراکز عمومی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهند تا عده‌ای سواستفاده چی نتوانند از این ماجرای ویروس کرونا به فکر منافع حیوانی و مادی خود باشند.

روز گذشته رییس دانشکده پزشکی نیشابور با انتشار بیانیه‌ای از مرگ یک نفر بر اثر کرونا در این شهر خبر داد.

همچنین تاکنون ۱۸ مورد نمونه از استان خراسان رضوی برای بررسی نهایی ویروس کرونا به تهران ارسال شده است. 

بر اساس اعلام وزارت بهداشت و درمان تاکنون ۶۶ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که ۱۲ نفر از آنان جان خود را از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها