دستگیری سارق حرفه ای اقلام داخل خودرو در ارومیه

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی ارومیه گفت: سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار اقلام داخل خودرو در این شهرستان دستگیر شد و به ۲۹ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ کریم اکبری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت اقلام داخل خودرو در ارومیه، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به شناسایی سارق این پرونده در سریع‌ترین زمان ممکن اضافه کرد: ماموران انتظامی با زیر نظر گرفتن این فرد، متهم را حین سرقت در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی بیان کرد: متهم در بازجویی‌ها به ۲۹ فقره سرقت در ارومیه اعتراف کرد که در بازرسی از مخفی‌گاه او، مقداری زیادی اموال سرقتی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی ارومیه ادامه داد: در این رابطه یک مالخر دیگر نیز دستگیر و به همراه سارق دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =