۱۵۱هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس امنیت اقتصادی این استان طی هفته گذشته ۱۵۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان زاهدان کشف کرد.

سردار محمد قنبری روز سه‌شنبه در این‌باره اظهار داشت: طرح تشدید مبارزه با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، طی هفته گذشته در سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی، ضمن انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق سوخت، تخریب یک محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی سوخت کش و ۶ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی در شهرستان زاهدان ۱۵۱ هزار و ۸۳۰ لیتر سوخت قاچاق شامل ۵۷ هزار و ۴۳۰ لیتر گازوئیل،۳۷هزار لیتر نفت کوره،۷ هزار و ۴۰۰ لیتر بنزین و ۵۰ هزار لیتر قیر قاچاق را کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف ۸دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطرنشان کرد: در این رابطه ۶۳ فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.
وی با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی اظهار داشت: پدیده قاچاق علاوه‌بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =