۲ باب مغازه فروش تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد

ارومیه- ایرنا- مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: ۲ باب مغازه فروش تجهیزات پزشکی به علت تخلف‌های مختلف از جمله گرانفروشی و احتکار با دستور قضایی پلمب شد.

لعیا صدیق راد روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با دریافت شکایت‌های مردمی در خصوص کمیاب‌شدن و افزایش قیمت ماسک و لوازم پزشکی، طی یک روز از ۱۰ واحد فروش و شرکت پخش در ارومیه بازدید شد.

وی اضافه کرد: در این بازدیدها ۲ مغازه به دلیل احتکار و گرانفروشی ماسک بهداشتی با هماهنگی و دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب ارومیه پلمب و از ادامه فعالیت آنها تا تعیین تکلیف پرونده جلوگیری شد.

وی بیان کرد: مردم آذربایجان‌غربی می‌توانند هرگونه شکایت خود را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ مرکز اطلاع‌رسانی دارو و سموم جهت رسیدگی در اسرع وقت اعلام کنند.

به گزارش ایرنا پس از اعلام وجود مواردی از کرونا در کشور، برخی افراد سودجو اقدام به افزایش قیمت و احتکار ماسک و لوازم پیشگیری از کرونا کردند که این امر با شکایت شهروندان مواجه و با انجام بازرسی‌ها در سطح کشور صدها هزار عدد ماسک و محلول و ژل ضدعفونی کشف شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =