«نیمار» برای رسیدن به کارناوال ریو عمدی کارت قرمز دریافت کرده است

تهران- ایرنا- هواداران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن «نیمار» را متهم کردند که وی برای حضور در کارناوال ریو در سال ۲۰۲۰، شب گذشته با ارتکاب به یک خطای غیرضروری شرایط دریافت کارت قرمز و محرومیت یک جلسه‌ای خود را فراهم کرده است.

پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته با نتیجه چهار بر سه بوردو را شکست داد و جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های لوشامپیونه تثبیت کرد اما این شب برای نیمار که با کارت قرمز داور مواجه شد، شب ناامید کننده‌ای بود.

مرد برزیلی در اواخر نیمه نخست دیدار با کارت زرد جریمه شد و در ادامه در دقایق پایانی بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

خطایی که ستاره ۲۸ ساله پی‌اس‌جی مرتکب شد به نظر کاملا غیرضروری بود به ویژه با وجه به اینکه در آن ثانیه‌های پایانی پیروزی تیم پاریسی قطعی شده بود.

در نتیجه این خطای غیرضروری و کارت قرمز پس از آن، هواداران پی‌اس‌جی با انتقاد از مهاجم برزیلی وی را متهم کردند که عامدانه باعث اخراج خود شده تا بتواند برای ششمین بار متوالی از سال ۲۰۱۴ در کارناوال ریو در برزیل شرکت کند.

ظاهرا نیمار هر سال برای رفتن به این کارناوال جنجال‌ساز می‌شود و خواه مصدومیت باشد و خواه محرومیت، او تقریبا هر سال در این مقطع از دسترس دنیای فوتبال خارج می‌شود؛ همان‌طور که گفته شد او از سال ۲۰۱۴ تاکنون هرگز این مراسم را از دست نداده است.

اما پس از آغاز کارناوال ریو در سال ۲۰۲۰ در روز جمعه، نیمار در اینستاگرام خود اعلام کرد که امسال برای اولین بار در ۶ سال اخیر در این مراسم شرکت نمی‌کند اما با توجه به کارت قرمز عجیب و محرومیت یک جلسه ای، وی می‌تواند در چند روز باقی مانده تا اتمام این مراسم به برزیل سفر کرده و سنت هر ساله خود را نشکند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha