گتوسو: کارهای «مسی» را فقط در پلی‌استیشن دیده‌ام

تهران- ایرنا- ناپولی فردا شب (سه شنبه) در ورزشگاه سن پائولو در دیدار رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا از بارسلونا پذیرایی می‌کند و در آستانه این نبرد، «گنارو گتوسو» به تمجید از «لیونل مسی» مشغول شد.

«لورنزو اینسینیه» پیش‌تر مسی را بهترین بازیکن جهان خوانده بود و با این حال گتوسو به هواداران ناپولی اطمینان داد که وی در حال طرح‌ریزی برنامه ای برای خنثی کردن تهدیدهای کاتالان‌ها است و نه فقط مرد آرژانتینی.

گتوسو در این باره گفت: قرار است مقابل بارسلونا بازی کنیم نه مسیِ تک و تنها. او سال‌ها بهترین بازیکن جهان بوده و کارهایی را انجام می‌دهد که فقط در پلی‌استیشن دیده ام.

وی ادامه داد: با این حال، اگر شاهد این باشم که ناپولی با سری بالا و بدون احساس حقارت برابر بارسا بازی می‌کند، راضی خواهم بود.

«کیکه ستین» فردا در ناپل نخستین حضور دوران فوتبالی خود را در لیگ قهرمانان اروپا تجربه خواهد کرد و همتای وی در سوی دیگر میدان اذعان داشت که سرمربی اسپانیایی چیز متفاوتی را با خود به نیوکمپ آورده است.

گتوسو افزود: با حضور ستین بارسلونایی را خواهیم دید که با آنچه در سال های اخیر نظاره‌گر آن بودیم، متفاوت است. نوع نگاه ستین به فوتبال را دوست دارم. او دوست دارد بازی زیبا ارائه کند اما با تمرکز به کارهای دفاعی می‌پردازد و به کار وی احترام می‌گذارم.

اینکه بیشتر زمان نشست خبری پیش از این دیدار پیرامون مسی و «دیگو مارادونا» بگذرد، اجتناب‌ناپذیر بود اما مرد ایتالیایی به وضوح از ایده مقایسه ۲ ستاره آرژانتین احساس خوبی نداشت.

وی در این باره گفت: دیگو خدای فوتبال است. هرگز بازی او را در ورزشگاه ندیده ام و تنها فیلم‌های ویدئویی او را دیده‌ام اما می‌دانم او یک قهرمان بوده است. حالا مسی را می‌بینم که کارهای مارادونا را انجام می‌دهد و این موضوع بیش از پیش باعث ناراحتی من می‌شود که چرا نتواستم با چشم‌های خودم هنر مارادونا را ببینم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =