سردار نقدی بر ضرورت بهره‌گیری مسئولان از ظرفیت جوانان تاکید کرد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه نمایشگاه "رونق تولید" بسیار امیدبخش است، بر ضرورت بهره‌گیری مسئولان کشور از ظرفیت جوانان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  سرتیپ محمدرضا نقدی روز دوشنبه با حضور در مصلی امام خمینی (ره) تهران، از نمایشگاه «رونق تولید» بازدید کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران در جریان این بازدید که به همراه سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص)  و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صورت گرفت، ضمن گفت‌ وگو با تولیدکنندگان، در جریان مشکلات و مسائل مختلف آن‌ها قرار گرفت.

نقدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه توانایی و شور و شعف صنعت‌گران برای کار در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی به‌خوبی دیده می‌شود، اظهار داشت: صنعت‌گران و دانشجویان ما برای تأمین نیازهای کشور چیزی کم ندارند؛ اما مشکل اصلی در مدیریت‌ها است که باید این استعدادها جدی گرفته شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: ظرفیت زیادی برای تولید قطعات بطور مثال در حوزه نفتی در داخل وجود دارد؛ اما یک همت مدیریتی لازم است تا جوانان کشور دیده شوند و از ظرفیت‌های آن‌ها استفاده شود تا هم وابستگی کشور به ارز و فروش نفت کمتر شود و هم اشتغال ایجاد شود.

نقدی ادامه داد: پیام صنعت‌گران در این نمایشگاه این است که مدیران کشور به ظرفیت آن‌ها توجه بیشتری کنند.

دستاوردهای نمایشگاه  «رونق تولید» بسیار امیدبخش است

وی با بیان اینکه دستاوردهایی که در نمایشگاه «رونق تولید» به نمایش گذاشته شده، بسیار امیدبخش است، گفت: این دستاوردها نشان‌دهنده این است که صنعتگران ما در اوج تحریم‌ها و بسته شدن درهای مبادلات علمی، با ابتکار و خلاقیت خود، از این محدودیت‌ها و گردنه‌های علمی عبور کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه خاطرنشان کرد: اعتقاد و خودباوری باید در مدیران ما بیشتر از آن‌چه هست، وجود داشته باشد تا ظرفیت جوانان کشور را باور داشته باشند؛ چراکه با وجود این جوانان در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، موضوعی نیست که نتوانیم از آن نتیجه مثبت بگیریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =