ضدعفونی واگن‌های مترو و اتوبوس شهر تهران ادامه دارد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد: تا زمانی که شرایط تغییر نکند ضدعفونی در واگن‌های مترو و اتوبوس ادامه خواهد داشت.

«غلامحسین محمدی» که مسئولیت اطلاع رسانی در باره تدابیر اتخاذ شده علیه ویروس کرونا را در شهرداری پایتخت بر عهده دارد، عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مشکلی در تامین مواد ضدعفونی کننده در اتوبوس و واگن های مترو نداریم و این کار هر شب انجام می شود.

وی همچنین درباره جمع آوری آب خوری های ایستگاه های مترو نیز افزود: تصمیم بر آن شد که تمامی آبخوری های ایستگاه های مترو جمع آوری شود و با توجه به اهمیت این موضوع استثنایی قائل نیستیم.

رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران درباره نیاز به آب برای افراد سالمند و بیمار نیز گفت: با تاکیدات وزارت بهداشت مقرر شد که تا زمانی که شرایط تغییر نکند تمامی آبخوری ها جمع آوری شود.

وی همچنین درباره محل تدفین فوتی های مبتلا به ویروس کرونا نیز گفت: محل تدفین و شست و شوی این افراد مجزا است و نیروهایی در بهشت زهرا عملیات دفن فوتی های مبتلا به بیماری کرونا را انجام می دهند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ظرف شش روز گذشته تاکنون ۶۴ نفر در کشور به کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۱۲ نفر جان باخته اند.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در تهران ۳ نفر اعلام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =