یک میلیون ماسک احتکار شده در تهران کشف شد

تهران- ایرنا- رییس پلیس تهران بزرگ با توجه به شیوع ویروس کرونا و سوء استفاده برخی افراد فرصت طلب برای افزایش قیمت، احتکار و تولید ماسک های غیربهداشتی، گفت: بیش از یک میلیون عدد ماسک احتکار شده و غیربهداشتی در پایتخت کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت سردار حسین رحیمی روز دوشنبه افزود: گشت‌های پلیس امنیت اقتصادی، پلیس امنیت عمومی، پلیس پیشگیری و آگاهی بصورت فعال در سطح تهران فعال هستند و با هر نوع احتکار لوازم و وسایلی که در زمینه مقابله با بیماری کرونا از جمله ماسک و مواد ضد عفونی کننده،  برخورد می شود.

وی با اشاره به کشف دو واحد تولیدی غیر مجاز ماسک های تقلبی افزود: در چند روز اخیر بیش از یک میلیون عدد ماسک احتکار شده که به صورت غیر بهداشتی و غیراصولی تولید شده بودند، جمع آوری شده است.

رحیمی با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد افراد فرصت طلب از شرایط سوء استفاده کنند و عرصه را برای مردم و شهروندان مشکل کنند، تصریح کرد: در دو روز گذشته همکاران بنده در پلیس‌های مختلف ضمن پلمب دو کارگاه ساخت ماسک‌های غیربهداشتی و غیرمجاز اقدام به جمع آوری هزاران عدد مواد ضد عفونی کننده کرده‌اند.

وی در خصوص برخورد با توزیع کنندگان ماسک های غیر بهداشتی نیز گفت: با افرادی که در سر چهار راه‌ها و مکان‌های دیگر اقدام به توزیع ماسک‌های غیربهداشتی می‌کنند برخورد، می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =