اصفهانیان: در خصوص دیدار سپاهان و پرسپولیس سریع تصمیم‌گیری شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، گفت: سرپرست فدراسیون و مسوولان مربوط باید به سرعت در مورد دیدار سپاهان و پرسپولیس تصمیم‌گیری کنند.

«فریدون اصفهانیان» در خصوص اتفاقات دیدار سپاهان و پرسپولیس که منجر به برگزار نشدن این بازی شد، اظهار داشت: «جلال مرادی» نماینده فدراسیون در این بازی محسوب‌ می‌شد و همه چیز در اختیار ایشان بود. متاسفانه این اتفاقات در فوتبال ما وجود دارد و برخی مواقع رخ می‌دهد و در گذشته هم چنین مشکلاتی را شاهد بودیم.

وی افزود: در خصوص تشکیل جلسه و تصمیم‌گیری در مورد این دیدار، باید سرپرست فدراسیون جواب بدهد و طبیعی است که سریع‌تر تصمیم گیری شود.

اصفهانیان در خصوص صحبت‌های تند سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که علیه فدراسیون انجام داد، گفت: طبق اساسنامه‌ای پیش می‌رویم که مورد تصویب مجمع و نهادهای مربوط بوده است. اینکه وی می‌گوید نمایندگان کنفدراسیون آسیا در سال ۲۰۱۹ برای بررسی اساسنامه به ایران آمده‌اند را من در جریانش نیستم.

وی در خصوص برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون، توضیح داد: همه چیز برای برگزاری مجمع آماده است. مجمع برای برگزاری انتخابات است نه تغییر اساسنامه. ضمن اینکه صورت‌های مالی فدراسیون نیز در مجمع بررسی و باید تایید شود.

اصفهانیان در مورد اینکه گفته می‌شود انتخاب ابراهیم شکوری به‌عنوان دبیر کل در زمان ریاست مهدی تاج بدون تایید هیات رئیسه بوده است، پاسخ داد: مگر چنین مساله‌ای امکان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =