۵ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۰
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83688896
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه بهاره کرمان در یک مکان برگزار نمی‌شود

کرمان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: امسال نمایشگاه بهاره که بنا بود از ۱۶ تا ۲۳ اسفندماه در محل سایت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق برگزار شود، به علت امکان شیوع ویروس کرونا در کشور در یک مکان مشخص برگزار نمی‌شود.

به گزارش ایرنا، مهدی حسینی‌نژاد روز دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان کرمان با اشاره به بیماری کرونا ویروس افزود: پیشنهاد می شود که این نمایشگاه در چند نقطه در سطح شهر کرمان تحت عنوان محل‌های فروش فوق‌العاده بهاره برگزار شود.

وی با اشاره به تامین شدن میوه شب عید در استان کرمان بیان داشت: از ۷۰۰ تن سیب درختی برای شمال استان ۶۱۰ تن حمل و وارد استان شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ادامه داد: براساس تجربیات سنوات گذشته بین ۶۰۰ تا ۶۵۰ تن سیب کفایت میوه شب عید را می‌کند ضمن آنکه تا امروز ۸۰ تن پرتقال از جیرفت وارد کرمان و در انبارها ذخیره شده و ۵۰ تن دیگر نیز امروز به کرمان حمل می‌شود و از هفته آینده نیز مابقی یکهزار و ۴۰۰ تن پرتقال وارد کرمان می شود.

وی تصریح کرد: یک مرکز در میدان مشتاق و یک مرکز نیز در چهارراه باغ‌ملی برای نظارت و کنترل قیمت‌ها در بازار کرمان طی ایام عید نوروز در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =