مردم چین تلاش های ایران در مبارزه با کرونا را مورد حمایت قرار دادند

پکن-ایرنا- شمار گسترده ای از مردم چین از تلاش های دولت و ملت ایران در مبارزه با ویروس کرونا و پیشگیری از سرایت گسترده آنها حمایت کردند.

 شبکه های اجتماعی در چین روز دوشنبه فیلم ها و تصاویری را از شماری مردم چین از جمله اقشار مختلف این کشور و جوانان منتشر کرده اند که در آنها با مردم ایران در مبارزه با کرونا اعلام همبستگی می شود.

برخی از مردم چین در فیلم های منتشره تاکید کردند:  دولت و مردم ایران می توانند این ویروس را با همکاری و مشارکت یکدیگر و با وحدت عمل شکست دهند.

شعارهایی که در این فیلم در همبستگی مردم چین با ایران داده می شود، عبارتند از؛" ای ایران قوی باش. می توانی ویروس کرونا را شکست دهی."

در مطالب منتشر شده حمایتی مردم چین از ایران درمقابله با این ویروس آمده است : مردم چین همبستگی خود را با ایرانیان اعلام می کنند و آماده همکاری با آنها برای شکست ویروس هستند و به قدرت مردم ایران باور دارند.

وزارت خارجه چین هم در بیانیه اخیر خود آورده است : چین با ایران برای مقابله با کرونا همکاری می کند و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

این وزارتخانه خاطر نشان کرد : مردم و دولت ایران در جریان شیوع ویروس کرونا در چین از این کشور از همان ابتدا حمایت کردند و کمک هایی را برای کشور ارسال کردند. این هرگز در اذهان فراموش نخواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha